hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Hizmetlerimiz

Google Partner

Hizmetlerimiz

Matbaa Hizmetleri

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya platformları (Instagram, Facebook, Twitter, Youtube vb.) aracılığıyla marka bilinirliliğinizi arttırarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlamak adına yapılan çalışmaları kapsamaktadır.

Kurum kültürünüze uygun, amaçlarınız doğrultusunda kreatif, şık ve kullanışlı web siteler tasarlıyoruz. Dünyanın dijital dönüşümünde siz de yerinizi alın.

tanıtım filmi

Profesyonel ekip ve ekipmanlarla oluşturduğumuz bir senaryo içerisinde çektiğimiz film ile markanızın görsel tanıtımını sağlamaktayız.

ürün fotoğraf çekimi

Tanıtımına ihtiyaç duyduğunuz ürünlerinizin kendine özgü, benzersiz görselleri olması sizi rakiplerinizden birkaç adım daha ileri taşıyacaktır. Bu görsellerin doğru yerde ve doğru şekilde kullanılması bizim uzmanlık alanımızdır.

Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize zamanında ulaştırmak ve yeterli görünürlüğü sağlamak için Google’da verilen ücretli bir reklam algoritmasıdır. Bu reklamların amacına ulaşması için doğru analiz yapılmalı, doğru anahtar kelimeler bulunmalı ve strateji doğru belirlenmelidir.

Uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanan analizler doğrultusunda verilecek Google Ads reklamlarınız sayesinde hedef kitleniz sizi arayacak, iş hacminiz büyüyecektir.

drone çekimi

Drone çekimi teknolojinin gelişmesi ile günümüzde en çok kullanılan çekim yöntemlerinden biri olmuştur. Neo Creative olarak ihtiyacınız olan tüm açık alan Drone çekimlerinde tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Markanın hedef kitleye ulaşabilmesi için stratejik analizler ışığında hızlı, etkili ve az maliyetle markanın sosyal medya platformlarında kendini öne çıkarmasıdır.

seo

Markanızı bulunduğu sektörde ve pazarda; rekabette ön plana çıkaracak, mevcutta yer aldığı sıralamaları iyileştirecek ve orta – uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olacak SEO stratejileri oluşturmaktayız. Ürün ve hizmete ait markanızın arama sonuçlarındaki bilinirliğini ve görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Alan adı ve sunucu nedir sorularının cevabını verelim önce.. Alan adı, internetteki adresinizdir. Sunucu is bu adresin bulunduğu lokasyondur. 

Dijital dünyada var olmak için uygun bir alan adı ve güvenilir bir sunucu hizmeti bulmak önemlidir.

Markanızın duruşuna uygun görsel tasarımlarınızı, kurumsal renklerinizi, kurumsal fontlarınızı size özel ve yaratıcı olacak şekilde tasarlıyor, markanızı en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı oluyoruz.

Markanızın görünen yüzü…

Hedef kitlenize ulaşmanın en hızlı, kısa ve akılda kalıcı yolu sizi en iyi yansıtacak yaratıcı tasarıma sahip bir logodan geçer. Neo Creative olarak sizlere özel yaratıcı fikirlerimizle logo tasarlıyoruz.

Doğru pazarlama stratejisi her şeydir.

İşletmenizin tanınır olması, sizi yansıtması ve tüketiciye doğru mesajı vermesi için de marka adınız en önemli etkendir.

Dergide, bilboardda veya dijital bir alanda reklam mı vermek istiyorsunuz?

Rakiplerinizden farklı, şık ve prestijli bir tasarım bu noktada çok önemlidir.  İlanlar potansiyel müşterileir çekmek ve markanızı göz önünde tutmak için çok önemli bir fırsattır.

açık hava reklamcılığı

İnsanların dış mekanlarda geçirdiği süreyi göz önüne aldığımızda, doğru yerde verilen doğru reklamlar akılda kalır, bilinçaltında yer eder. Açık hava reklamcılığı, marka bilinirliğini arttırarak firmanıza prestij katar. Yaratıcı ekibimizin tasarladığı reklamlar sayesinde markanız akılda kalıcı olur.

E-POSTA PAZARLAMA

Ürünlerinizin pazarlanmasında etkili olacağına inandığımız toplu e-mail gönderimi, potansiyel ve mevcut müşterilerinize yaratıcı ve uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

araç giydirme

Markanızın bir diğer görünür yüzü de araç giydirmedir. Aracınızla trafikte iken her gittiğiniz yerde, dururken bile açık alanda reklamınız yapılmaktadır. Daha fazla kitlelere etkin bir şekilde ulaşmanızı sağlayan araç giydirme hizmetini uzman tasarım ekibimiz sayesinde firmanızla buluşturuyoruz.

e-ticaret

Firmanızın ürünlerinin e-ticaret sitelerinde satışının sağlanması konusunda yapılması gereken bütün organizasyonlar tarafımızca sağlanmaktadır.

toplu sms pazarlama

Ürünlerinize veya hizmetlerinize ilgi gösteren, merak eden kişilere markanızı hatırlatmak ya da web sitenizi ziyaret ettirmek için SMS kanalı ile uyguladığımız bir pazarlama yöntemidir.