Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Neo Creative, büyük bir hayalin başlangıcı olarak 2022 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Kurucumuz Barış Çelebi, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümü Yüksek Lisans diplomasına sahiptir. Sektördeki 13 yıllık tecrübesinin ardından sektörün kendi ellerinde şekillenmesi gerektiğine karar veren kurucumuz tecrübeli, yenilikçi, çağdaş ve yaratıcı ekibiyle hayallerinizi ve beklentilerinizi gerçekleştirmek amacıyla bu yola çıkmaya karar vermiştir. Taleplerinizin gerçekleşmesi, sürdürülebilirlik sağlanması, sürekli yenilikçi bir anlayış ortaya konması en büyük amaçlarımızdandır. Teknolojik imkanların bize eşlik etmesi ile hayallerinize ve beklentilerinize çok daha çabuk ve verimli bir şekilde ulaşabiliriz. Bu konuda iddialıyız.

Neo Creative hayallerinize ulaşmakta size en büyük desteği verecek, mutlu ve başarılı olmanızda etkin bir yol arkadaşı olacaktır.

Bekliyoruz…

Yeni, deneysel, öncü, çağdaş

NEDEN NEO CREATIVE ?

Ajansımızı kurarken en çok zorlandığımız nokta ismimizi seçmek oldu. Bizi doğru anlatacak, içimizdeki duyguları ve çalışma anlayışımızı tam olarak yansıtacak bir isim bulmalıydık. Biz sürekli yenilik istiyorduk, değişimin sürekli olabildiği  bir anlayış istiyorduk. Tam da bu düşüncelerle isim ararken, ‘’NEO CREATIVE’’ ismi gündemimize girdi. 

Çünkü,

 

NEO  : Yeni

ONE  : Bir, tek, yegane

EON  : Sonsuzluk

ENO  : Bir tane

 

demekti. Farklı bakış açıları yaratıcılığa kapı açar.

Hem bir tane hem sonsuzluğa çağrı yapan hem de  ‘‘YENİ’’ idi.  Evet, bu bizdik.

Sonsuz bir yenilik, yenilenme, değişim…

Şimdi size hayallerinize ulaşmada eşlik edebiliriz.

Bizimle birlikte bu heyecanlı ve keyifli yolculuğa var mısınız ?