referanslar

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

İmplant tedavisi, diş eti hastalıkları tedavileri, diş eti cerrahileri, diş tedavileri, gülüş tasarımı, tam ağız protetik rehabilitasyon, estetik protetik tedaviler, dental lazer tedavileri dallarında başarılı olan doktorumuza Google hesap yönetimi ve sosyal medya yönetimi çalışmaları yapmaya devam ediyoruz.

CEPHE mimarlık

Mimarlık, inşaat taahhüt, restorasyon ve dekorasyon hizmeti veren Cephe Mimarlık’a 360 derece reklam hizmeti vermekteyiz. Cephe Mimarlık’ın kurumsal ajans hizmeti de bize aittir.

KHG MİMARLIK

Yenilikçi projeleri ile karşımıza çıkan KHG Mimarlık için 360 derece reklam hizmeti vermekteyiz. Firmanın kurumsal ajans hizmeti de Neo Creative ajansına aittir.

Yılmaz Servo Teknik

Servo Motor Tamiri işlemlerini uzman kadrosu ile gerçekleştiren Yılmaz Servo Teknik için 360 derece reklam hizmeti vermekteyiz. Firmanın kurumsal ajans hizmetini Neo Creative üstlenmiştir.

mossa mimarlık

Sektöründe çağdaş ve yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan Mossa Mimarlık markasına 360 derece reklam hizmeti verilmekte olup markanın kurumsal ajans hizmetini de Neo creative karşılamaktadır.

Özlem Has mimarlık

Mimarlık, proje yönetimi hizmeti veren Özlem Has Mimarlık’a sektörüne ve projelerine uygun kurumsal kimlik çalışması yaptık.

MT MAKİNE

Torna, freze, hidrolik pres, makine tamir ve tasarımını yapan firmamız için araç giydirme işlemi ve logolarıyla uyumlu tabela çalışmasını gerçekleştirdik.

CAN'DAN EV YEMEKLERİ

Ev yemekleri ile sektörde yerini bulan firmamıza kartvizit çalışması gerçekleştirdik.

zukka kafe & restoran

Samimi, sıcak ambiyasını sosyal medya yönetiminde de koruduğumuz Zukka Kafe’ye içerik oluşturma ve dijital pazarlama çalışmaları da gerçekleştirdik.

ciğerci yusuf çal

Ciğer kültürünü içerik oluştururken de yansıttığımız Ciğerci Yusuf Çal’a kimliğine uygun samimi, sıcak gözükecek bir sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama gerçekleştirdik.

Sizlerde değerli markalarımız arasında yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.